was successfully added to your cart.

Witryna padła ofiarą ataków hakerów google happy wheels 2 full com jak usunąć

GOOGLE – Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów – jaki jest powód i jak to usunąć?

By | Administracja serwerami, Bezpieczeństwo i zabezpieczenia | No Comments

GOOGLE – Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów – jaki jest powód i jak to usunąć?

To jest wręcz bardzo proste, niestety bez pomocy i życzliwości osoby z zewnątrz, a w tym wypadku chciałem podziękować Panu Adamowi, który przesłał krótką informację, mianowicie adres URL na który było przekierowanie z naszej strony na urządzeniach mobilnych: Czytaj dalej…

wordpress-gmail-smtp

Własny serwer VPS/dedykowany, wordpress i problem z pocztą GMAIL?

By | Administracja serwerami, Ciekawostki | No Comments

Odwiedzając niniejszy artykuł, pewnie napotykacie pewien problem, mianowicie macie własny serwer VPS/dedykowany, na którym jest postawiona strona oparta o CMS WordPress oraz pocztę na GMAIL. Artykuł dotyczy zarówno poczty we własnej domenie np twojanazwa.pl, jak również gmail.com/googlemail.com.

Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Co musimy zrobić? Przede wszystkim instalujemy dodatek (wtyczkę) do WordPress o nazwie Gmail SMTP, dostępny pod adresem:  POBIERZ. W starszych wersjach WP, może pokazywać niezgodność wtyczki, jednak z doświadczenia wiemy, że te wtyczki są zgodne z wersjami WP od 4.1.

Po zainstalowaniu i aktywacji, czeka nas kolejne dość proste zadanie, musimy zalogować się ze swojego konta GMAIL w narzędziach API Google pod adresem: https://console.developers.google.com/start/api?id=gmail

Teraz musimy utworzyć projekt, a kolejno pomijając kroki „Dodaj dane logowania do swojego projektu” wybieramy opcję identyfikator klienta. Kolejno konfigurujemy tzw ekran zgody, dodajemy tylko odnośnik do naszej polityki prywatności na stronie lub polityki cookies.

NETFLIX i SPOTIFY za darmo w najlepszej jakości!

By | Ciekawostki, praca | 15 komentarzy

Chcesz korzystać każdego miesiąca z 30 dniowej wersji darmowej NETFLIX ULTRA HD lub 60 dniowej wersji PREMIUM SPOTIFY? Mało tego! Możesz tworzyć konta bez ograniczeń, dzielić się ze znajomymi, korzystać z nich bez limitu. To takie proste.

Po pierwsze potrzebujemy karty płatniczej, aktywnej, na której będzie znajdowało się 3,00 zł. Kwota ta nigdy nie będzie pobrana z naszego konta. Możemy w tym celu użyć również internetowych kart prepaid w postaci naklejek, na których również musi znajdować się kwota w ilości minimum 3 zł, ale nie więcej niż 18 zł (standardowa cena netflix ultra hd – 52 zł/msc, spotify 19,99 zł/msc).

Mając kartę płatniczą, musimy stworzyć sobie nowe konto e-mail, rejestrujemy skrzynkę e-mail na jakimś serwerze (polecamy serwer www.poczta.pl). Teraz przechodzimy na stronę netflix.com i wykonujemy rejestrację z tą kartą, podajemy adres e-mail, nie podajemy numeru telefonu do odzyskiwania hasła. W ten sposób za darmo mamy konto w netflix, możemy również stworzyć takie konto dla naszych znajomych, a gdy skończy się jego ważność, kolejnego miesiąca znowu stworzyć sobie konto w netflix, wcześniej anulując subskrypcję w starym koncie.

W przypadku kont SPOTIFY sytuacja wygląda dosłownie tak samo.

Najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o karty prepaid to netteler lub paysera. Nie są drogie i nie pobierają opłat za próbę nieudaną płatności, a dodatkowo dołączają wirtualne karty prepaid (naklejki drukowane), dzięki czemu nie musimy czekać na dostawę plastikowej wersji karty.

Mam nadzieję że jesteście zadowoleni. Jeśli tak to w geście podziękowania zapraszamy na nasz FACEBOOK i polubienie.

Przygotowanie kampanii mailingowej.

By | Administracja serwerami, Bez kategorii, Bezpieczeństwo i zabezpieczenia, Ciekawostki | No Comments

Wielu użytkowników komputerów myśli że wysyłka mailingu lub newslettera jest bardzo prosta. Nic mylnego. Może mieć poważne za sobą konsekwencje.

Przed rozpoczęciem mailingu z naszego serwera, musimy w pierwszej kolejności przygotować sam serwer i skrypt do mailingu, tak aby wiadomości dotarły do odbiorców, a sama strona skryptem do mailingu nie spowodowały że trafimy na listę zagrożeń typu phishing lub malware. Czytaj dalej…

Klonowanie dysku HDD/SSD – kopia dysk – dysk. Jak to zrobić?

By | Bez kategorii, Bezpieczeństwo i zabezpieczenia | No Comments

Jak sklonować dysk SSD lub HDD (ATA, SATA) bez utraty danych, nawet jeśli mamy uszkodzone sektory. Kopiowanie z dysku na dysk wcale nie jest takie trudne. Wystarczy że posiadamy dostęp do sprawnego komputera, gdzie wypalimy sobie płytkę Hiren’s Boot CD. Następnie na pendrive wrzucimy sobie aplikację o nazwie Keriver Disc Sync (odradzam wszelkiego rodzaju Wrippery, Rippery, Clony, Wipe etc). Ta aplikacja pozwoli nam na wszystko. Potrzebujemy jeszcze drugi dysk o takim samym rozmiarze lub większy od aktualnie posiadanego. Podpisany nowy dysk do komputera jako drugi HDD.

Uruchamiamy komputer i wciskamy F12/F2/ESC celem wyboru opcji bootowania, tj z płyty CD. Pojawi nam się kilka opcji, my wybieramy Windows XP Mini. Uruchomi nam się system w pamięci RAM. Wkładamy Pendrive i czekamy aż zostanie on zainicjowany. Teraz otwieramy naszą apkę Keriver Disc Sync i wybieramy pierwsze co dysk z źródłem (ten który ma zostać klonowany), a kolejno dysk na który mają zostać dane skopiowane. Czekamy kilka minut. Gotowe. Odłączamy stary dysk, nowy zostawiamy.

Tani mailing – bazy mailingowe w promocji -50%

By | Bez kategorii, Ciekawostki | No Comments

Witajcie!

Mamy możliwość zaoferowaniu Państwu zakupu bazy mailingowej firm z terenu Polski oraz firm i osób prywatnych z całego świata z rabatem -50%.

Wystarczy podczas składania zamówienia w koszyku podać kod rabatowy: JBQM3E40AM (panel zamówień)

Podając powyższy kod rabatowy uzyskujemy rabat na zakup bazy od 100 do 400 zł! Oferta ważna do 17 lutego 2017 roku.

Uprzejmie prosimy naszych klientów o wykorzystywanie baz danych zgodnie z obowiązującymi przepisami w kraju do którego organizowana jest kampania mailingowa oraz o poszanowanie prywatności właścicieli wiadomości e-mail.
Możecie skorzystać z oferty szybkich i tanich serwerów VPS naszego partnera biznesowego, do wysyłki newslettera lub mailingu (adres zawiera kod promocyjny, dzięki któremu otrzymacie rabat niedostępny dla „kowalskiego”): http://webh.pl/?promo=7230.

Do wysyłki mailingu polecamy wybór serwera VPS Standard z systemem CentOS 6 w wersji 64 bitowej, instalację darmowej wersji panelu zarządzania (jest lekki i co ważne w języku polskim): VestaCP. Jeśli nie potrafisz wykonać takiej instalacji, możemy ją wykonać w Twoim imieniu, wystarczy dokonać zamówienia usługi instalacji i konfiguracji VestaCP na Twoim serwerze VPS/dedykowanym lub instalacji i konfiguracji VestaCP oraz instalacji i konfiguracji skryptu do mailingu (musisz posiadać własny skrypt).
Ceny usług dla VestaCP:
1. Instalacja i konfiguracja VestaCP: 50,00 zł z VAT (zamów)
2. Instalacja i konfiguracja VestaCP + Instalacja skryptu mailingu i konfiguracja: 80,00 zł z VAT (zamów)
Zlecenia instalacji realizujemy do 1 dnia roboczego od otrzymania zamówienia i zaksięgowania środków na naszym koncie TPAY.

Infolinia: +48 22 212 84 48