HTML/CSS

Illustrator

Photoshop

Javascript

Krótko o Nas

Firma UCLOUD9 LTD jest aktualnym właścicielem NEXTMAX.COM.PL, którego poprzednim właścicielem była firma przed przekształceniem NEXTMAX PRZEMYSŁAW PASIEKO. Usługi reklamowe wykonujemy od wielu lat. Posiadamy bardzo duże doświadczenie z zakresu WEBDESIGN, SEO, SEM, SERP. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio projektów, które na bieżąco aktualizujemy.

Posiadamy własne serwery znajdujące się w Polsce (Łódź) oraz Wielkiej Brytanii (Londyn), tworzące chmurę danych dla usług nielimitowanego hostingu. Dla usługi dedykowanego hostingu WWW wykorzystujemy nasze serwery dedykowane w Łodzi. Nasza firma UCLOUD9 LTD nie jest płatnikiem VAT/EUVAT i wystawia faktury  (0%).

Nasza historia

Swoją przygodę z marketingiem internetowym rozpoczynaliśmy ponad 10 lat temu od projektowania prostych stron internetowych, których design wyszedł już dawno z mody. Zdobywając przez lata doświadczenia z zakresu reklamy internetowej, rozwinęliśmy zakres oferowanych usług reklamowych, oferując naszym klientom o wiele więcej usług.

Patrząc przez pryzmat czasu, możemy stwierdzić że skierowaliśmy nasz plan na dobrą drogę i dzisiaj jesteśmy w stanie stworzyć to co dla innych jest niemożliwe.

Facebook   Oferia   Google+

STRONY WWW

Rysujemy, wycinamy, budujemy, projektujemy, piszemy, strony WWW i sklepy internetowe.

ADWORDS & SEO

Skuteczne pozycjonowanie stron SEO i Google AdWords

Nasze skrypty

Piszemy aplikacje oparte o PHP, JAVA, JS, FLASH, RUBY, PYTHON, AJAX, MYSQL, MSSQL

Chcesz zamówić usługę w NEXTMAX? Zamów Usługę